Foukaná izolace | HT Izol Izolace a zateplení+420 777 290 880

Foukaná izolace


a zateplení domů
SPOČÍTAT ÚSPORU Foukaná izolace cena

Cena stříkané PUR izolace

Cena stříkané PUR izolace se odvíjí od výše objemové hmotnosti aplikované do konstrukce a typu izolace. Cena je tvořena jako komplet ceny za materiál včetně práce. A je počítána na objem dodané izolace. Tedy v kč za m3. Vzhledem k tomu, že vlastnosti PUR izolace jsou různé podle objemové hmotnosti, je i cena různá. Měkká PUR izolace začíná na 2400 Kč za m3 bez DPH.  U tvrdé PUR izolace   se cena pohybuje od 6100 Kč za m3 bez DPH. Extra tvrdá pěna ve vysoké objemové hmotnosti 70 kg/m3 a více se pohybuje v cenách od 8000 Kč za m3

Cena stříkané izolace

Pokud budeme srovnávat ceny izolací a typy PUR izolace, tak je potřeba brát v úvahu vlastnosti jednotlivých typů izolace. Čím vetší objemová hmotnost pěny, tím lepší parametry. Proto pokud počítáme, kolik bude potřeba izolace do konstrukce tak u tvrdší pěny to bude výrazně méně. Dá se říci, že u měkké PUR izolace 240 mm odpovídá 90 mm tvrdé pěny.

V každém případě, pokud uvažujete o aplikaci PUR izolace do konstrukce, bude nejlépe když si objednáte bezplatné posouzení na místě stavby. Naši technici Vám rádi připraví návrh včetně technického řešení a cenové kalkulace.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500