Foukaná izolace | HT Izol Izolace a zateplení+420 777 290 880

Foukaná izolace


a hydroizolace plochých střech
SPOČÍTAT ÚSPORU Foukaná izolace cena

Foukaná izolace pro opravu zateplení vodorovných podhledů

Foukaná izolace jako prostředek k zateplení

Oprava stávajícího zateplení stropních podhledů, které se dnes montují ze sádrokartonu většinou u novostaveb na vazníkový krov je stále častější jev. Klasický způsob zateplení, který je využívaný je většinou s velkými chybami. Vzhledem ke složitosti položení izolace do profilu, ve vazníkovém krovu dochází k tepelným mostům a degradace izolace při jejím stlačování v konstrukci. Foukaná izolace je jedinečná pro případnou opravu a přerušení tepelných mostů. S foukanou minerální izolací docílíme toho, že stávající izolační vrstva bude s překrytím fungovat.

Foukaná izolace a postup aplikace na stávající stropní podhled s izolací.

S foukanou izolací jsme schopni docílit tíživého efektu konečného zateplení. Na stávající izolaci nafoukáme izolační vrstvu, která již nemusím, být tak velká. Dostačující je pouze např. 150 mm. V podstatě foukaná izolace pouze překryje stávající deskovou izolaci. Případně role. Postup aplikace foukané izolace je i v tomto případě stejný jako u aplikace do jiných typů konstrukcí. S foukanou izolací ve finále docílíme konečného efektu zateplení.

Lze foukanou izolaci použít pro překrytí jakékoli izolační vrstvy

Ano foukaná izolace se dá aplikovat na jakýkoliv podklad, pokud je pevný. Tedy kromě klasických izolačních materiálů z minerálních vláken třeba i na PUR izolace nebo dříve používané izolační materiály jako např. škvára. Foukanou izolací dokážeme dokonale pokrýt plochu, a to je její hlavní výhoda. Žádný spoj ani mezera mezi izolačními deskami. S foukanou izolací vyřešíme problematická místa navždy.

Nezávazná kalkulace

Foukaná izolace

Sjednejte si u nás zaměření objektu nebo konzultaci zcela zdarma

Zanechte nám kontakt, ozveme se
Ikony HT IZOL
06.04.
Foukaná izolace pro dřevostavby

Izolace používaná pro dřevostavby je z různých typů materiálu. Do dřevostaveb se aplikují moderní materiály - do konstrukcí stěn i stropů dřevostaveb

05.04.
Aplikace nového typu materiálu z dřevo vláken

Dřevostavby se v poslední době staví čím dál častěji a investoři se přiklánějí k ekologickým materiálům. Nové dřevo vlákno je jedním z takových materiálů...

21.02.
Foukaná izolace pro opravu zateplení vodorovných podhledů

Oprava stávajícího zateplení stropních podhledů, které se dnes montují ze sádrokartonu většinou u novostaveb na vazníkový krov je stále častější jev.