Foukaná izolace | HT Izol Izolace a zateplení+420 777 290 880

Foukaná izolace


a hydroizolace plochých střech
SPOČÍTAT ÚSPORU Foukaná izolace cena

NÁVRATNOST INVESTICE DO FOUKANÉ IZOLACE

Už máte dost vysokých částek, které se objeví v každoročním zúčtování za energie? Neustále hlídáte spotřebu a omezujete kvůli tomu také svoje pohodlí? Možná pro Vás máme lepší řešení!

Co uděláte Vy, když je Vám chladno?

Zřejmě se shodneme na tom, že v takovém případě sáhnete po teplém oblečení. A takto byste měli uvažovat i v případě Vaší nemovitosti. Je Vaše nemovitost dostatečně „oblečená“ a tím pádem chráněná před úniky tepla? Podle statistik totiž tvoří až 75 % Vašich energetických výdajů výdaje na vytápění. To je často zapříčiněno právě úplnou absencí nebo slabou vrstvou izolace. Foukaná izolace zamezí úniku tepla prostupujícího skrz střechu, sklepy i obvodové zdi a Vy tak nebudete vyhazovat peníze oknem. Investice se Vám navíc vrátí dřív, než byste čekali.

Vyplatí se do foukané izolace investovat?

Rozhodně ano! Aplikací foukané izolace totiž můžete ušetřit až 55 % nákladů na vytápění! A to není zrovna malé číslo. Těchto hodnot lze dosáhnout při zateplení celého domu a závisí samozřejmě i na dalších faktorech.

Ovšem zateplovat kompletně celou nemovitost naráz může být pro někoho finančně náročnější, proto je vhodné rozvrhnout zateplování do etap. Doporučujeme začít aplikací foukané izolace právě na půdní prostory a střechy, kudy uniká největší podíl tepla.

Topná sezóna se nestihne ani ohřát. Díky foukané izolaci!

Díky zateplení pomocí foukané izolace si zkrátíte dobu trvání topné sezóny. Doma se Vám bude lépe držet příjemná teplota bez nutnosti vytápění po celý den. Díky foukané izolaci tak ušetříte spoustu peněz za vytápění. V létě Vás pak zbaví nepříjemných vysokých teplot a dusna, které se drží v podkroví vlivem přehřátí střechy.

Kdy se mi moje investice vrátí?

Jak jsme již zmínili, závisí samozřejmě na tom, v jaké míře zateplení proběhlo. V případě zateplení foukanou izolací pouze střechy a půdních prostor uspoříte 30 % nákladů na vytápění. Pokud společně s aplikací foukané izolace proběhne také výměna oken, zateplení stěn a sklepů, vyšplhá se celková úspora až na 55 %.

Vaše investice se tak vrátí zhruba do 4 let od pořízení, poté už jen šetříte. 

Nezávazná kalkulace

Foukaná izolace

Sjednejte si u nás zaměření objektu nebo konzultaci zcela zdarma

Zanechte nám kontakt, ozveme se
Ikony HT IZOL
16.03.
VYUŽITÍ HYDROIZOLACE

Voda je jedním z největších nepřátel všech staveb a budov, který se nám do budovy může dostat v jakémkoliv skupenství.

16.03.
NÁVRATNOST INVESTICE DO FOUKANÉ IZOLACE

Už máte dost vysokých částek, které se objeví v každoročním zúčtování za energie? Neustále hlídáte spotřebu a omezujete kvůli tomu také svoje pohodlí? Možná pro Vás máme lepší řešení!

08.03.
PARAMETRY FOUKANÉ IZOLACE

Každá izolace, včetně té foukané, by se měla vypočítávat a vyměřovat pro konkrétní konstrukci a nemovitost.