Foukaná izolace – na co si dát pozor?

Nespadá, nehoří a jen tak něco nenasákne. Řeč je o foukané izolaci Climatizer Plus. Foukání do fasád představuje moderní a ekologický způsob zateplení fasády rodinného nebo třeba panelového domu. Je třeba mít ale na paměti některé zásady. O co konkrétně jde?


„Důležité je nepodcenit správné zaizolování slabých míst, například rohů u obvodového zdiva, skulin kolem střešních oken, pokud se jedná o izolaci střechy,“ říká na základě své zkušenosti Jiří Hořejší.
Ten pro aplikaci foukané izolace doporučuje právě Climatizer Plus kvůli jeho optimálním tepelně-technickým vlastnostem a vynikající schopnosti vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích.


Podle nás má svůj význam obrátit se na profesionály a nepřijít zbytečně o vynaložené peníze a čas, zvlášť při větších projektech. Klíčové je totiž izolaci nafoukat ve správné objemové hmotnosti udávané výrobcem materiálu. Pak už bude vše, jako se to zpívá v legendární písni – „zafúkané, zafúkané, kolem mňa všecko je zafúkané.“


Foukaná izolace Climatizer Plus je stavební, tepelná a akustická izolace do rodinných a bytových domů, do školek, škol a kanceláří, do zemědělských, hospodářských a průmyslových staveb, do veřejných budov a do všech dřevostaveb jako moderní materiál na přírodní bázi, recyklovatelný a ekologický. Vhodný k zateplení šikmých střech, podkroví, na půdy, do vazníků a stropů, do podlahy, mezi trámy, do stěn, podhledů a dalších částí stavby. Pokud s foukanou izolací Climatizer Plus zateplíte střechu nebo strop vašeho domu, můžete uspořit až 35 % nákladů za energie. Když zateplíte celou konstrukci, zvyšuje se možná roční úspora nákladů za energie až na 60 %.

zelena-usporam-zakladni-varianta-lg

Nová zelená úsporám Light

Námi používané materiály splňují požadavky pro získání dotace Nová zelená úsporám Light! Kontaktujte nás pro bezplatné posouzení.