Ochrana před horkem v létě

Trápí Vás úmorná letní vedra? Interiér podkroví a často i přízemí se během dne ohřeje natolik, že lidé trpí nepohodlím a spánkovým deficitem. V noci dům ani nestačí vychladnout a již je tu další úmorně horký den.

Znáte izolaci, která v létě chladí?

Přírodní celulózová izolace Climatizer Plus zadrží teplo po dobu cca 7 hodin, takže zabraňuje přehřívání podkroví a střešních místností v letních měsících. Například měkká PUR pěna zadrží teplo cca 1,14 hodin při stejné tloušťce izolace ve střeše.

Foukaná izolace Climatizer Plus vyrobená z přírodních vláken má v tomto směru unikátní vlastnosti a dokáže průnik tepla střechou do domu značně oddálit. Zahrnuje jednou z vlastností, kterou ostatní izolace postrádají, a to je možnost pomalého teplotního spádu. To znamená, že střecha či strop s Climatizerem Plus z celulózového vlákna nepustí vedro během dne dovnitř. Ba naopak, brání jeho prostupu během dne. Drží teplo venku. Během noci se tedy vně ochladí.

Můžete mít izolaci s Climatizerem Plus a být v pohodě během letních veder. Nebo si pořídit jinou izolaci, pod kterou bude v létě k nevydržení. Znamená to pořídit si k ní hlučně nepříjemnou klimatizaci. Volbou tedy je, spát v klidu, tichu a příjemně. Nebo se nevyspat při hlučné klimatizaci. Volba je jasná.

zelena-usporam-zakladni-varianta-lg

Nová zelená úsporám Light

Námi používané materiály splňují požadavky pro získání dotace Nová zelená úsporám Light! Kontaktujte nás pro bezplatné posouzení.