Příprava nemovitosti na další topnou sezónu

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI NA DALŠÍ SEZÓNUZačínáte pozorovat, že se Vám na určitých místech vyskytuje vlhkost a na zdech se objevují mapy? Pořídili jste si v minulém roce nový dům a přes zimu jste byli nemile překvapeni, kolik tepla Vám z nemovitosti uteklo? Pak je nejvyšší čas myslet na pořádnou izolaci a předejít tak dalším komplikacím.


Březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem!V těchto měsících se čím dál tím více objevuje jarní počasí plné dešťů, přesto se o slovo stále sem tam přihlásí také paní Zima. Studené počasí, vlhkost ve vzduchu, sníh, případně srážky – to všechno může ovlivňovat vlhkost i u Vás doma.Pokud jste vypozorovali výskyt vlhkých míst na zdech či stropech, pravděpodobně budete čelit tzv. tepelným mostům. Tepelné mosty jsou místa v konstrukci, kudy teplo uniká rychleji. Tedy místa, kde je například izolace nerovnoměrně rozložená nebo kompletně chybí.


S novým rokem přichází nová sezónaJak si určitě všichni pamatujeme z hodin fyziky, teplý vzduch stoupá vzhůru. Není tak divu, že jakmile narazí na strop či střechu, dokáže proklouznout i tou nejmenší skulinou a utéct pryč. Jak se tedy připravit na příští zimu a zabránit teplu únik z jeho „vězení“?


Foukaná izolace je řešení!Díky foukané izolaci se můžete zmíněných tepelných mostů a tepelných ztrát zbavit jednou provždy. Výhoda foukané izolace spočívá kromě jiného také v její aplikaci. Metodou foukání se izolace dostane do jakýchkoliv zákoutí a špatně přístupných míst. Foukaná izolace navíc vytváří souvislou vrstvu a její rozprostření je rovnoměrné, čímž se opět zamezí existenci tepelných mostů.


A jako bonus na závěr – aplikace foukané izolace nijak nenaruší běžný chod domácnosti. Zároveň při aplikaci nevzniká zbytečný odpad. Vy tak skutečně zaplatíte jen spotřebovaný materiál a ušetříte se od následného úklidu.

zelena-usporam-zakladni-varianta-lg

Nová zelená úsporám Light

Námi používané materiály splňují požadavky pro získání dotace Nová zelená úsporám Light! Kontaktujte nás pro bezplatné posouzení.